Om LGIF / Halfordelingsoversigt - 2017-2018

Halfordelingsoversigt - 2017-2018

 

 

Mandag

Stor hal

Lille hal

16.00 - 16,30

   

16.30 - 17.00

U 10 P

Spillopper

17.00 - 17.30

U 10 P    17.45

Spilopper

17.30 - 18.00

U 10 D    17.45

l

18.00 - 18.30

U 10 D    

Jumpfit

18.30 - 19.00

U 10 D    

Jumpfit

19.00 - 19.30

U12 P

Jumpfit

19.30 - 20.00

U12 P

Juomfit

20.00 - 20.30

U12 P

Badminton turnerings

20.30 - 21.00

Damer

Badminton turnerings

21.00 - 21.30

Damer

Badminton turnerings

21.30 - 22.00

Damer

Badminton turnerings

 

 

 

Tirsdag

Stor hal

Lille hal

15.30 - 16,30

Futsal

 

16.30 - 17.00

U8 P+D                

Håndbold U 6 D + P

17.00 - 17.30

U8 P+D

Håndbold U 6 D + P

17.30 - 18.00

U8 P+D                 17.45  

Badminton motionister

18.00 - 18.30

U 12 D  

Badminton motionister

18.30 - 19.00

U 12 D

Badminton motionister

19.00 - 19.30

U 14 P U16 P              

Badminton motionister

19.30 - 20.00

U 14 P U16 P

Badminton motionister

20.00 - 20.30

U 14 P U 16 P

Badminton motionister

20.30 - 21.00

Damer - Herre

Badminton motionister

21.00 - 21.30

Damer - Herre

Badminton motionister

21.30 - 22.00

Damer - Herre

Badminton motionister

 

 

 

Onsdag

Stor hal

Lille hal

15.30 - 16.00

   

16.00 - 16,30

Futsal

 

16.30 - 17.00

Futsal

Forældre/barn gymnastik

17.00 - 17.30

Badminton ungdom

1.-3. klasse

Forældre/barn gymnastik

17.30 - 18.00

Badminton ungdom

1.-3. klasse

Hip Hop Dans   10-15 år

18.00 - 18.30

Badminton ungdom

4.-8. klasse

Hip Hop Dans  10-15 år

18.30 - 19.00

Badminton ungdom

4-8. klasse

 

19.00 - 19.30

Badminton ungdom

4.-9. klasse

Badminton motionister

18,45

19.30 - 20.00

Badminton ungdom

4.-8. klasse

Badminton motionister

19.45

20.00 - 20.30

Badminton motionister

Hit Fit Dance

20.30 - 21.00

Badminton motionister

Hit Fit Dance

21.00 - 21.30

Badminton motionister

 

21.30 - 22.00

Badminton motionister

 

 

 

 

 

 

 

Torsdag

Stor hal

Lille hal

16.00 - 16,30

Futsal  fra kl. 15.30

 

16.30 - 17.00

U 12 P   U 10 P

Mikro spring 0-3. Kl.

17.00 - 17.30

U 12 P   U 10 P

Mikro spring 0-3. Kl.

17.30 - 18.00

U 12 D              17.45

Mikro spring 0-3. Kl.

18.00 - 18.30

U 12 D

Jumpfit

18.30 - 19.00

U 12 D

Jumpfit

19.00 - 19.30

U 14 P U 16 P

Senior volleybold

19.30 - 20.00

U 14 P U 16 P

Senior volleybold

20.00 - 20.30

U 14 P U 16 P

Volleybold    

20.30 - 21.00

Damer

Volleybold

21.00 - 21.30

Damer

Volleybold

21.30 - 22.00

Damer

Volleybold

22.00-  22.30

   

 

 

 

Fredag

Stor hal

Lille hal

15.00 - 15.30

Fodbold ungdom

Fodbold ungdom

15.30 - 16.00

Fodbold ungdom

Fodbold ungdom

16.00 - 16,30

Fodbold ungdom

Fodbold ungdom

16.30 - 17.00

Fodbold ungdom

Fodbold ungdom

17.00 - 17.30

Fodbold ungdom

Fodbold ungdom

17.30 - 18.00

Fodbold ungdom

Fodbold ungdom

18.00 - 18.30

Fodbold ungdom

Fodbold ungdom

18.30 - 19.00

Fodbold ungdom

Fodbold ungdom

19.00 - 19.30

Fodbold ungdom

Evt. Badminton motionister

19.30 - 20.00

Fodbold ungdom

Evt. Badminton motionister

20.00 - 20.30

Fodbold senior

Evt. Badminton motionister

20.30 - 21.00

Fodbold senior

Evt. Badminton motionister

21.00 - 21.30

Fodbold senior

Evt. Badminton motionister

21.30 - 22.00

Fodbold senior

Evt. Badminton motionister

 

 

 

Lørdag

Stor hal

Lille hal

09.00 - 09.30

Fodbold ungdom

Fodbold ungdom

09.30 - 10.00

Fodbold ungdom

Fodbold ungdom

10.00 - 10,30

Fodbold ungdom

Fodbold ungdom

10.30 - 11.00

Fodbold ungdom

Fodbold ungdom

11.00 - 11.30

Fodbold ungdom

Fodbold ungdom

11.30 - 12.00

Fodbold ungdom

Fodbold ungdom

Gymnastik afdelingen

Håndbold afdelingen

Badminton afdelingen

Fodbold afdelingen

Volleybold

 

Husk at meddele Tommy start og slut på sæsonen

og evt. ændringer!

 

 

 

 

Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening | Vordevej 1d, 8831 Løgstrup